Často kladené otázky

Ako prebieha prebratie motocykla?

V predajni Motoshop Žubor Vás bude čakať pripravený motocykel (plná nadrž, čistý, 100% technický stav) a nachystaná výpožičná zmluva. Z vašej strany je potrebné pripraviť si iba vodičský, občiansky preukaz a depozit (hotovosť/platobná karta – pozor na limit na karte).

Ako prebieha vrátenie motocykla?

Motocykel je potrebné vrátiť v takom stave, v akom bol prebratý (plná nadrž, čistý, 100% technický stav). Znečistenie je účtované podľa zmluvy , rovnako ako poškodenie, ktoré je bližšie popísané v zmluve.

Čo robiť, ak mám s motocyklom škodovú udalosť?

Bezodkladne volať políciu a následne informovať predajcu. Pre plnenie poistného je potrebné mať zápis zo škodovej udalosti od polície. Spoluúčasť pri škodovej udalosti je 10%, minimálne však 330 €.

Koľko km je v cene výpožičného?

V cene je 250km/deň, každý km navyše je spoplatnený sumou 0,5 €/km.

Kedy najneskôr pred prebratím si môžem rezervovať motocykel?

Rezervovať motocykel, ak je voľný, stačí deň vopred.

V akom čase sa preberá a odovzdáva motocykel?

Pri rezervácii si vyberiete čas v akom si motocykel chcete prevziať, následné sa v tom istom čase odovzdáva.

Je možné si predlžiť výpožičné?

Kedykoľvek počas doby vypožičania si môžete výpožičné predĺžiť, avšak, musí byť motocykel vo Vami vybranom termíne voľný.

Môžem isť s motocyklom na spoplatnené cesty?

Na Slovenku nie sú diaľnice a rýchlostne cesty pre motocykle spoplatnené. Pri návšteve iných krajín je potrebné dodržiavať zákony danej krajiny. Chceli by sme Vás poprosiť o dodržiavanie predpisov a upozorniť na objektívnu zodpovednosť.

Máte na nás ďalšie otázky?

V prípade, ak ste nenašli odpoveď na Vaše otázky, prosím, kontaktujte nás na uvedených e-mailových adresách alebo tel. číslach a radi Vám pomôžeme.